Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KROACI

Emir Sahiti vulos kualifikimin e Hajdukut

Emir Sahiti vulos kualifikimin e Hajdukut


31 October, 2023 @21:48

Sulmuesi i Kosovës, Emir Sahiti, është futur si zëvendësues në lojë dhe ka shënuar golin e dytë dhe të vulosjes së fitores së Hajdukut në ndeshjen që ekipi i tij mposhti Jadranin në kuadër të Kupës së Kroacisë.

Sahiti u fut në lojë në minutën e 58 të ndeshjes dhe shënoi në minutat e kohës shtesë, për 0-2. Me këtë fitore Hajduku siguroi çerekfinalen e Kupës së Kroacisë.


 
Të gjitha lajmet nga International