Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - YLLI

Derbi kosovar në Ligën Unike

Derbi kosovar në Ligën Unike


6 April, 2021 @8:39

Prishtina e Ylli do të luftojnë për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës Unike, derisa aty do të përballen me fituesin nga dueli Goga Basket - Tirana.

Ndeshja luhet nesër (07.04.2021) nga ora 19:00

SKEMA E LIGËS UNIKE

Ndeshjet çerekfinale të Ligës Unike do të luhet në Rahovec, kurse ndeshjet gjysmëfinale, gara për vendin e tretë dhe finalja e madhe e Ligës Unike do të zhvillohen me datat 13-14 prill në Durrës.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike