Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VLLAZNIA - PEJA

Vllaznia - Peja e hapin Ligën Unike

Vllaznia - Peja e hapin Ligën Unike


6 April, 2021 @8:23

Sot do të luhen ndeshjet e para të Ligës Unike.

Vllaznia e Shkodrës do të përballet me Pejën nga ora 16:00

SKEMA E LIGËS UNIKE

Kujtojmë se Rahoveci u kualifikua në gjysmëfinale pa luajtur asnjë ndeshje, ngase Teuta është tërhequr nga garat, derisa në gjysmëfinale do të përballet me fituesin nga dueli Vllaznia - Peja.

Ndeshjet çerekfinale të Ligës Unike do të luhet në Rahovec, kurse ndeshjet gjysmëfinale, gara për vendin e tretë dhe finalja e madhe e Ligës Unike do të zhvillohen me datat 13-14 prill në Durrës.


3 MUNDËSITË E PRISHTINËS

3 mundësitë e Prishtinës: Play Off, Play Out dhe rënie direkte

FBK Superliga

3 mundësitë e Prishtinës: Play Off, Play Out dhe rënie direkte

05/04/21 @ 22:01

LIGA UNIKE

Rahoveci kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës Unike pa zhvilluar lojë

Liga Unike

Rahoveci kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës Unike pa zhvilluar lojë

05/04/21 @ 18:07

LIGA UNIKE

Skuadra nga Shqipëria tërhiqet nga Liga Unike

Liga Unike

Skuadra nga Shqipëria tërhiqet nga Liga Unike

05/04/21 @ 18:03

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVII)

05/04/21 @ 14:09

LIGA e PARË

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

05/04/21 @ 13:17

PAS FITORES

Lekndreaj: Tash e tutje, vetëm përpara

FBK Superliga

Lekndreaj: Tash e tutje, vetëm përpara

05/04/21 @ 12:48

PAS FITORES DHE SIGURIMIT TË VENDIT TË PARË

Rifati: Nëse dëshirojnë kualifikim në evropian apo botëror, adresën e kanë

FBK Superliga

Rifati: Nëse dëshirojnë kualifikim në evropian apo botëror, adresën e kanë

05/04/21 @ 12:20

PAS HUMBJES, FLET PAVIC

Pavic: Nëse ka pak gjasa, domethënë ka gjasa

FBK Superliga

Pavic: Nëse ka pak gjasa, domethënë ka gjasa

05/04/21 @ 11:53

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Ylli

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Peja - Ylli

14/04/21 @ 23:50

TEAM OF THE FINAL

TOP 5-shja e finales së Ligës Unike

Liga Unike

TOP 5-shja e finales së Ligës Unike

14/04/21 @ 23:06

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Goga Basket

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Goga Basket

14/04/21 @ 22:07

LIGA UNIKE

Erjon Kastrati MVP i Ligës Unike

Liga Unike

Erjon Kastrati MVP i Ligës Unike

14/04/21 @ 21:47

LIGA UNIKE

Berisha: Jemi kampion mbarë kombëtar, ky është vetëm fillimi

Liga Unike

Berisha: Jemi kampion mbarë kombëtar, ky është vetëm fillimi

14/04/21 @ 21:24

PEJA - YLLI

Golden Eagle Ylli, kampioni i parë dhe historik i Ligës Unike

Liga Unike

Golden Eagle Ylli, kampioni i parë dhe historik i Ligës Unike

14/04/21 @ 21:03

PEJA - YLLI

Ç3: Ylli në epërsi ndaj Pejës, edhe 10 minuta lojë

Liga Unike

Ç3: Ylli në epërsi ndaj Pejës, edhe 10 minuta lojë

14/04/21 @ 20:28

PEJA - YLLI

Rezulltati i ngushtë, mbyllet pjesa e parë

Liga Unike

Rezulltati i ngushtë, mbyllet pjesa e parë

14/04/21 @ 19:53

PEJA - YLLI

Ç1: +8 epërsia në ndeshjen Peja - Ylli

Liga Unike

Ç1: +8 epërsia në ndeshjen Peja - Ylli

14/04/21 @ 19:26

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

Liga Unike

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

14/04/21 @ 18:54


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike