Të gjitha lajmet

MAVS - KNICKS

Doncic me triple-double në humbje

Doncic me triple-double në humbje

9 November, 2019 @9:40

Talenti slloven Luka Doncic, po vazhdon shkëlqimin e tij në NBA.

Dallas Mavericks pësoi humbje nga New York Knicks me rezultat 102-106, derisa performanca e Doncicit nuk mjaftoi për fitore.

Luka Doncic luajti me shifrat magjike tripe-double prej 38 pikëve, 14 kërcimeve e 10 asistimeve.

Dallasi aktualisht ka bilanc prej 5 fitoreve e 3 humbjeve.

FEUILLETON: MJ (4)

Michael Jordan (4) “I Love This Game”

27 April, 2020 @11:00

Pjesa e fundit (LEXO: Njeriu që u bë simbol (I), Më i miri i ekipit (II) dhe

FEUILLETON: MJ (3)

Michael Jordan (3) Ai s’ishte vetëm basketbolli, ai ishte sporti

26 April, 2020 @11:00

Pjesa e tretë (LEXO: Pjesën e parë; LEXO: Pjesën e dytë) Vjen koha e lëndimit. Jordan e…

FILLOJNË STËRVITJET

Stërvitjet në NBA fillojnë më 1 maj

26 April, 2020 @0:27

Para pak çastesh, ESPN ka bërë të ditur se më 1 maj do të fillojnë stërvitjet e skuadrave në NBA. …

FEUILLETON: MJ (2)

Michael Jordan (2) Më i miri i ekipit

25 April, 2020 @11:00

Pjesa e dytë (LEXO: pjesën e parë) Sidoqoftë, vjen dita kur Michael Jordan një ditë zgjohet nga gjumi…

FEUILLETON: MJ (1)

Michael Jordan (1) Njeriu që u bë simbol

24 April, 2020 @15:55

“Number 23: M. J! Yeah” Reflektori përcjell basketbollistin me numër 23 në parket, ndërsa rreth 20 mijë shikues brohorisin e…

Të gjitha lajmet nga NBA