Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENAS

Drenasi prezanton portierin e ri

Drenasi prezanton portierin e ri


28 June, 2022 @14:37

Skuadra e Drenasit ka bërë të ditur se ka angazhuar portierin me përvojë, Ermal Gashi në ekip.

“Kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje bashkëpunimi me Ermal Gashin,” ka shkruar njoftimi i KF Drenasi sot.

Gashi më parë ka mbrojtur për ekipet e Feronikelit, Trepçës, Onixit dhe së fundi Rahovecit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë