Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Drenica-Drita, 11-shet startuese

Drenica-Drita, 11-shet startuese


28 May, 2023 @14:26

DRENICA XI: 12. Kozi (P), 17. Lushtaku (kap.), 16. Bejta, 23. Veliqi, 77. Hussein, 6. Thaqi, 8. Dervishaj, 7. Vojvoda, 15. Abazi, 10. Da Silva, 25. Koxy REZ.: 88. A Shala (P), 14. Veseli, 4. Idrizi, 22. Geci, 18. Musa, 21. Avdyli, 29. Beka, 20. Dobra, 71. E Shala. 

DRITA XI: 13. Smakiqi (P), 2. B. Krasniqi, 6. Vitija, 30. Agyare, 98. Kryeziu, 4. Broja, 8. Baftiu, 10. Jashari, 11. Selmani, 26. Ovouka, 9. Tahiri. REZ.: 74. E. Isufi (P), 3. Ibrahimi, 44. Bardhoku, 23. Ramushi, 5. Limani, 25. Iran Jr. 7. Namani, 19. Mills, 70. Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga