Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - LLAPI

Drita - Llapi, 11-shet startuese

Drita - Llapi, 11-shet startuese


28 August, 2021 @16:02

Janë publikuar 11-shet startuese të Dritës dhe Llapit, skuadra që përballen sot në Superligë.

11-SHET STARTUESE:

Drita: Maloku, Limani, Cuculi, Hamdi Namani, Blakçori, Muharrem Jashari, Irogue, Ajzeraj, Broja, Balde, Tahiri.

Llapi: Coric, Bujar Idrizi, Prençi, Emini, Ramadani, Kushtrim Shabani, Davalos, Neto, Veliu, Alidema, Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga