Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI - GJILANI

Dukagjini  - Gjilani, 11-shet startuese

Dukagjini - Gjilani, 11-shet startuese


30 October, 2021 @12:10

Me fillim nga ora 13:00, sot mes vete në Superligë përballen Dukagjini dhe Gjilani.

11-shet startuese të skuadrave janë:

Dukagjini: Haxhihamza, Basri, Dallku, Shala, Kuçi, Elezaj, Ahmeti, Da Sillva, Shabani, Jashanica, Januzi..

Gjilani: Koliçi; Halili, Gomes, Torassa, Sorsa, Krasniqi, Musolli, Prekazi, Progni, Shkodra, Hoxha.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga