Të gjitha lajmet

KF DUKAGJINI

Dukagjini prezanton dy përforcime

Foto: KF Dukagjini

Dukagjini prezanton dy përforcime

13 January, 2020 @20:06

Lëvizje edhe te Dukagjini i Klinës.

Skuadra në fjalë sot ka prezantuar dy përforcime, të cilat do ta tentojnë ta ndihmojnë skuadrën klinase në luftën për mbijetesë në pjesën e mbetur të sezonit.

TABELA AKTUALE

Dukagjini sot ka zyrtarizuar në radhët e tij portierin Drin Hodaj, i ardhur nga Drenica, dhe mbrojtësin e majtë Arbër Shala, i ardhur nga Liria e Prizrenit.

Më herët gjatë afatit kalimtar Dukagjini është përforcuar edhe me Blendi Memajn, Diellor Besenin dhe Erblind Mulajn. Gjithashtu, ditë më parë u bë e ditur që Dukagjini fazën përgatitore para stinorit pranveror do ta zhvillojë në Shqipëri, për të qenë sa më të gatshëm për pjesën e mbetur të sezonit.

KF LLAPI

19 vjeçari nga Tetova përforcon Llapin

13 January, 2020 @19:56

Edhe një përforcim te Llapi. TABELA AKTUALE I gjashti përforcim dimëror për Llapin është Premtim Jakupi, 19-vjeçari nga Tetova,…

MIRLIND DAKU TE BALLKANI

Ballkani rikthen në Superligë sulmuesin e Kosovës

Foto: KFBallkani/fb

11 January, 2020 @16:33

Sulmuesi i ri që la Llapin në stinorin e kaluar për të shkuar në elitën kroaote te Osijeku, Mirlind Daku,…

ZYRTARE

Emër i njohur në mbrojtje të Llapit

FOTO / KF Llapi

8 January, 2020 @17:48

Nuk po ndalen përforcimet te skuadra e Llapit. Llapi sot e zyrtarizoi përforcimin më të ri të skuadrës, futbollistin Florian…

PRISHTINA

Zyrtare: Oto John te Prishtina

8 January, 2020 @12:31

Para pak çastesh, Prishtina e zyrtarizoi sulmuesin nigerian Oto John, si përforcimi më i ri i skuadrës. Sulmuesi 22 vjeçar,…

LLAPI ITALIANO

Llapi me gardian të huaj

7 January, 2020 @22:48

Skuadra e Llapit, para pak çastesh e zyrtarizoi edhe një përforcim. Llapi kësaj radhe e përforcoi portën me gardianin italian…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga