Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PJESA E PARË

Dy gola në pjesën e parë, një futbollist debuton me gol

Dy gola në pjesën e parë, një futbollist debuton me gol


12 June, 2021 @18:26

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore Prishtina - Llapi, e cila po zhvillohet në Gjakovë në kuadër të fazës përgatitore të të dyja skuadrave për garat ndërkombëtare.

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.

Goli për Prishtinën erdhi në minutën 17’ nëpërmjet transferit të ri që debutoi sot, Bleart Tolaj, ndërsa Llapi e barazoi rezultatin në minutën 40’ me anë të brazilianit Firmino.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga