Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Elvis Rexhbeçaj pranë Augsburgut

Elvis Rexhbeçaj pranë Augsburgut


26 July, 2022 @14:27

Futbollisti Elvis Rexhbeçaj do të kalojë te Augsburgu, ka mësuar koha.net. Sipas burimeve të saja, media në fjalë ka bërë të ditur se prizrenasi 24-vjeçar do të kalojë për 2-milionë euro dëmshpërblim nga ekipi i tij Wolfsburg te Augsburgu.

Mesfushori qendror 182-centimetra i gjatë që është rritur te Wolfsburgu dhe ka kaluar të gjitha kategoritë e saja, si huazim ka luajtur edhe te Koln e Bochum.


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga