Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LISTA E LOJTARËVE

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

Foto: FFK

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17


7 April, 2021 @12:41

Përzgjedhësi i Kombëtares U17, Arsim Abazi e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet miqësore kundër Bullgarisë U17 në Sofje.

Këto dy ndeshje do të zhvillohen më 14 e 16 prill, derisa në lista e futbollistëve është e bazuar kryesisht me lojtarë nga klubet vendore.

Nisja e Dardanëve të rinj drejt Bullgarisë do të bëhet më 12 prill.

TË FTUARIT:

Alp Shahini, Altin Gjokaj, Amar Shala, Argjend Kadriu, Aridon Racaj, Arjol Bllaca, Armos Merlaku, Art Miftari, Art Gashi, Bleron Hashani, Edon Gashi, Diard Berila, Drin Bajraktari, Elmendin Rama, Elvir Gashijan, Erald Ajeti, Erion Kajtazi, Erion Mala, Igball Jashari, Leon Rashica, Pëllumb Gllogu, Rigon Xhaferi dhe Rrezon Gashi.

kosovo u17


ISTOGU - DUKAGJINI

Istogu-Dukagjini për avantazh

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Istogu-Dukagjini për avantazh

07/04/21 @ 11:43

NË MAQEDONI

Struga po kërkon historinë sot

International/Sportistë shqiptarë në botë

Struga po kërkon historinë sot

07/04/21 @ 11:32

PRISHTINA - LLAPI

Prishtina-Llapi, ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Prishtina-Llapi, ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës

07/04/21 @ 11:15

E FUNDIT

Deri në 2025 te City

Premier League/Transfere

Deri në 2025 te City

07/04/21 @ 11:05

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Man City - Borussia Dortmund

Champions League

Notat e futbollistëve: Man City - Borussia Dortmund

06/04/21 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Real Madrid - Liverpool

Champions League

Notat e futbollistëve: Real Madrid - Liverpool

06/04/21 @ 23:05

MIQËSORE

Kosova U17 arrin në Sofje për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja

Kosova U17 arrin në Sofje për ndeshjet e radhës

12/04/21 @ 22:56

MIQËSORE

Edhe një fitore për Dardanet

Përfaqësuesja

Edhe një fitore për Dardanet

11/04/21 @ 17:44

VALON BERISHA

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

09/04/21 @ 17:13

ADEMI - CHALLANDES

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

Përfaqësuesja

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

09/04/21 @ 16:03

PAS FITORES

Afërdita Fazlija: Do të bëjmë kombëtare solide

Përfaqësuesja

Afërdita Fazlija: Do të bëjmë kombëtare solide

08/04/21 @ 22:25

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

KOSOVA

Vashat e përfaqësueses arrijnë në Shkup për dy ndeshjet miqësore

Përfaqësuesja

Vashat e përfaqësueses arrijnë në Shkup për dy ndeshjet miqësore

06/04/21 @ 22:01

E FUNDIT

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

Përfaqësuesja

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

04/04/21 @ 18:49

VIDEO

Video emocionuese, futbollistja shpërthen në lotë pasi mori ftesën për herë të parë nga Kosova

Përfaqësuesja

Video emocionuese, futbollistja shpërthen në lotë pasi mori ftesën për herë të parë nga Kosova

03/04/21 @ 23:23

PËRFAQËSUESJA

Vashat e Kosovës aranzhojnë dy ndeshje miqësore gjatë këtij muaji

Përfaqësuesja

Vashat e Kosovës aranzhojnë dy ndeshje miqësore gjatë këtij muaji

02/04/21 @ 17:53


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja