Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA RENOVA TE KUKËSI

Emini te Kukësi

Emini te Kukësi


7 January, 2016 @15:47

Sulmuesi i dikurshëm i Shkëndisë dhe së fundi i Renovës, Izair Emini, është përforcim më i ri i ekipit nga Kategoria Superiore, Kukësi

Futbollisti 30 vjeçar pritet të përforcojë radhët e skuadrës verilindore të Shqipërisë, ndërsa do të punojë nën urdhërat e Klodian Duros trajner. 

Emini stinorin e kaluar ka shënuar 20 gola duke u bërë golashënuesi më i mirë i elitës maqedone. Në pjesën e parë të stinorit aktual ai shënoi 6 herë në 14 ndeshje për Renovën. 


VideoKAMPIONI FORCON SULMIN

Skënderbeu me sulmues brazilian

FSHF Kategoria Superiore/International/Transfere

Skënderbeu me sulmues brazilian

07/01/16 @ 15:07

ZYRTARIZOHET TARASHAJ

Tarashaj nënshkruan

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Tarashaj nënshkruan

07/01/16 @ 15:04

10 MILIONË EURO

The Reds pas italianit

Premier League/Serie A/Transfere

The Reds pas italianit

07/01/16 @ 14:35

LEAGUE CUP SEMIFINAL

Evertoni një hap para finales

Premier League

Evertoni një hap para finales

06/01/16 @ 22:45

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

FSHF Kategoria Superiore

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

31/05/21 @ 13:14


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore