Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2020

EURO2020, çifti i parë çerekfinal

EURO2020, çifti i parë çerekfinal


27 June, 2021 @20:02

Pas ndeshjes së sotme mes Holandës dhe Çekisë, tashmë dihet çifti i parë çerekfinal i EURO2020.

Çifti i parë çerekfinal i këtij kampionati evropian do të jetë Danimarka - Çekia.

EURO2020 - SKEMA

Ndeshja mes shteteve në fjalë do të luhet më 3 korrik.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani