Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASTORET

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë


29 November, 2021 @14:26

Pasi që jemi disa orë afër shpalljes së Topit të ri të Artë për këtë vit, kemi kontrolluar faqet e ndryshme online të bastoreve për t’i selektuar favoritët më të mëdhenjë për të fituar çmimin vjetor më të rëndësishëm individual të futbollistëve.

Kështu, me llogaritë e Odds Checker që mbledh të dhënat e mbi 20 bastoreve online, Lionel Messi është favoriti kryesor për të fituar Topin e Artë sonte, ndërsa pas tij renditen Robert Lewandowski dhe Jorginho.

Gjasat e Messit për të fituar Topin e Artë llogariten me koeficient rreth 3.5, të Lewandowskit 4 ndërsa të Jorginhos 10.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League