Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI - LLAPI

Feronikeli - Llapi, 11-shet startuese

Feronikeli - Llapi, 11-shet startuese


30 October, 2021 @12:23

Në Drenas sot mes vete do të përballen Feronikeli dhe Llapi.

11-shet startuese:

FERONIKELI: Smakiqi, Pllana, Shala, Prokshi, Shabani, Maliqi, Elshani, Morina, Bjeta, Ahmeti, Gashi.

LLAPI: Avdyli, Peposhi, Neto, Jashari, Emini, Selmani, Shabani, Zeqiri, Rivera, Veliu, Shillova.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga