Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

I IKIN FUNDIT

Fitore e madhe e “industrialistëve” karshi Vushtrrisë

Fitore e madhe e “industrialistëve” karshi Vushtrrisë


19 March, 2023 @22:03

Me golat e Prestreshit dhe Ibrahimit, Ramiz Sadiku ka arritur të shënojë fitore tepër të rëndësishme për t’i ikur rrezikut nga rënia në Ligën e Parë Grupi B, ndërsa ka mposhtur Vushtrrinë duke e lënë edhe më larg drejt mundësisë së tyre për të kërkuar Superligën.

Vushtrria 1-2 Ramiz Sadiku [Dren Ahmeti 70 - Shpresim Prestreshi 41, Erduan Ibrahimi 58].


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë