Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINASIT FITOJNË

Flamurtari mposht Arbërinë e rrezikuar

Flamurtari mposht Arbërinë e rrezikuar


10 March, 2023 @18:13

Arbëria 0-2 Flamurtari.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë