Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLIN E GJEN EDHE MUSLIJA

Florent Muslija me gol në fitore

Florent Muslija me gol në fitore


2 April, 2023 @16:01

Futbollisti i Kosovës, Florent Muslija, ka shënuar gol në fitoren e ekipit të tij Paderborn, ndaj Greuther Furthit sot. Muslija ka shënuar golin e dytë të skuadrës, kur qëlloi portën nga gjuajtja e lirë, ndërsa ekipi i tij në fund fitoi ndeshjen, Paderborn 3-2 Greuther Furth [Schallenberg 13, Muslija 61, Conteh 76 - Abiama 82, Hrgota 87].

 


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga