Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET STARTUESE

Formacionet: Roma-Feyenoord

Fotot: uefa.com

Formacionet: Roma-Feyenoord


25 May, 2022 @19:07

Jose Mourinho dhe Arne Slot tashmë kanë bërë gjithcka gati te skuadrat e tyre për start të finales së parë dhe historike të Ligës së Konferencës, që luhet në Air Albania të Tiranës.

Ndërsa, trajnerët për ndeshje kanë përcaktuar këto 11-she startuese:

Roma XI: Patricio; Karsdorp, Mancini, Smalling, Ibanez, Zalewski; Zaniolo, Pellegrini, Cristante, Mkhitaryan; Abraham.

Feyenoord XI: Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Til, Aursnes, Kokcu; Nelson, Dessers, Sinisterra.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League