Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Besa

Formacionet zyrtare: Ballkani - Besa


10 April, 2021 @14:27

Publikohen formacionet zyrtare të Ballkanit dhe Besës.

BALLKANI: Luljanovic, Thaqi, Berisha, Prekazi, Shala, Gashi, Korenica, Gripshi, Hoxha, Krasniqi, Zeka.

BESA: Kolaj, Ajdini, Guri, Halili, Xhaka, Salihu, Beseni, Sheqerolli, Qorri, Syla, Tahiri.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga