Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drita

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drita


9 March, 2023 @11:56

Publikohen formacionet zyrtare të Ballkanit dhe Dritës.

BALLKANI: Luljanovic; Kuc, Arm Thaqi, Jashanica, Ast Thaqi, Potoku; Dellova, Emerllahu, Korenica, Gripshi; Rrahmani.

DRITA: Maloku; Krasniqi, Limani, Vitija, Blakçori; Broja, Namani, Baftiu, Jashari, Selmani, Ajzeraj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga