Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYQTARËT

Përcaktohen gjyqtarët e xhiros së pestë

Përcaktohen gjyqtarët e xhiros së pestë


15 September, 2023 @13:42

FFK ka përcaktuar gjyqtarët e xhiros së pestë të Superligës që luhet në fundjavën para nesh, ndërsa tre duele janë paraparë të luhen të shtunën e dy të tjera të dielën.

Kështu, radhazi sipas njoftimit të FFK-së, ndeshjet nisin prej orës 15:00, ndërsa gjyqtarët kryesorë të dueleve janë të shënuar mëposhtë:

E SHTUNË:


Gllogoc: Feronikeli’74 - Llapi, Ilir Mehmeti;
Gjilan: Gjilani-Malisheva, Valon Bajgora;
Lipjan: Fushë Kosova - Drita, Alban Shala.

TABELA AKTUALE

E DIEL:


Hajvali: Prishtina - Liria, Egzon Dakaj;
Klinë: Dukagjini - Ballkani, Mentor Ajeti.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga