Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

11-SHET

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

Formacionet zyrtare: Decic - Drita


15 July, 2021 @19:18

Publikohen 11-shet startuese të Decicit dhe Dritës.

DECIC: Popovich; Zivkovic, Tuci, Rudovic, Ljuljdjuraj; Nikolic, Rudovic, Pesukic, Vulaj, Kojasevic; Camaj.

DRITA: Maloku; Limani, Jamal, Cuculi, Blakçori; Jashari, Vucaj, Muja, Fazliu, Ajzeraj, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League