Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Flamurtari

Formacionet zyrtare: Drenica - Flamurtari

5 March, 2020 @12:40

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe Flamurtarit.

DRENICA: Ymeri, Mujkic, Turku, Coulibaly, Osmani, Thaqi, Elshani, Hamiti, Kerim, Hyseni, Shillova.

FLAMURTARI: Selimaj, Zeqo, Gucev, Maxhuni, Dumani, Hasanaj, Bruqi, Shala, Zeqiri, Lloga, Kelmendi.

PRISHTINA - FERIZAJ

Prishtina s’arrin pozitën e dytë me golat e pranuar vonë

4 March, 2020 @19:15

Skuadra e Prishtinës e mposhti Ferizajin me rezultat 3-2 në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe vazhdoi ndjekjen e titullit kampion. Prishtina…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ferizaj

4 March, 2020 @16:46

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Ferizajit. PRISHTINA: Bekaj, Ibrahimi, Haliti, Miftaraj, Krasniqi, Bardhoku, Zyba, Hila, Korenica, Januzi, John. …

TREPÇA'89 1-2 LLAPI

Zëvendësuesit e Llapit përmbysin Trepçën ‘89 në minutat e fundit!

Fotot: KFLlapi/fb

4 March, 2020 @15:36

Skuadra e Llapit që po drejtohet nga Tahir Batatina kanë arritur të shënojnë një fitore jashtëzakonisht të rëndësishme në Mitrovicë…

GJILANI 2-1 FERONIKELI

Gjilani mposht kampionin, ngritet mbi Dritën

Foto: SCGjilani/fb

4 March, 2020 @15:10

Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentjan Mezani, Gjilani, me golat e shpejtë të shënuar në pjesë të parë nga Fiton…

BALLKANI 2-0 DRITA

Baftiu dhe Kuc vulosin, Ballkani fiton derbin dhe ruan lidershipin

Foto: KFBallkani/fb

4 March, 2020 @15:00

Skuadra e Ballkanit të Suharekës ka treguar fuqinë e vetë sot, duke e mposhtur ndjekësin e parë të saj në…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga