Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord


22 July, 2021 @19:39

Publikohen formacionet zyrtare të Dritës dhe Feyenoordit, në kuadër të ndeshjes së parë të rrethit të dytë në Conference League.

DRITA: Maloku; Limani, Jamal Cuculi, Blakçori; Vucaj, Jashari, Ajzeraj, Fazliu, Muja; Simonovski.

FEYENOORD: Bijlow; Malacia, Senesi, Fer, Pedersen; Til, Kokcu, Toornstra, Linsen, Sinisterra; Bannis.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League