Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Prishtina

Formacionet zyrtare: Drita - Prishtina


23 January, 2021 @11:05

Caktohen formacionet zyrtare të Dritës dhe Prishtinës, në kuadër të Superkupës së Kosovës në futboll.

Drita

Formacioni startues: Rexhepi, Gërbeshi, Arago, Limani, Blakqori, Vucaj, Namani, Xh.Shabani, Fazliu, Ajzeraj, Rexha

Zëvendësuesit: Ramadani, Brdarovski, Islami, Ahmeti, B.Shabani, Haxhimusa, Alidema

Kryetrajner: Ardian Nuhiu


Prishtina

Formacioni startues: Haxho, B.Krasniqi, Dellova, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Lilaj, Zyba, E.Krasniqi, Abazi, Kryeziu

Zëvendësuesit: Nika, Muça, Bardhoku, Pefqeli, Gavazaj, Prapashtica, Shillova

Kryetrajner: Zekirija Ramadani


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës