Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Ferizaj

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Ferizaj


19 September, 2019 @15:35

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe të Ferizajit.

DUKAGJINI: Neziri, Syla, Jashanica, Haliti, Lloga, Mamullaku, Dushi, Mustafa, Beqiri, Merlaku, Demiri.

FERIZAJ: Kaçiu, Jashari, Bardhi, Qerkini, Kuka, Hyseni, Mustafa, Shaqiri, Rexhepi, Shala, Karahoda.


ORARI I XHIROS XXII

Të shtunën një, të dielën e të hënën nga dy ndeshje

FFK Superliga

Të shtunën një, të dielën e të hënën nga dy ndeshje

26/02/21 @ 11:32

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (21)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (21)

26/02/21 @ 11:15

KOMENTI I MUNISHIT

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

FFK Superliga

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

25/02/21 @ 23:16

FERONIKELI - DRENICA

Kreshnik Uka në formë, Drenica e Nikli rrezikojnë mbijetesën

FFK Superliga

Kreshnik Uka në formë, Drenica e Nikli rrezikojnë mbijetesën

25/02/21 @ 15:14

BESA - ARBËRIA

Arbëria deklason Besën, kalon Llapin e Niklin

FFK Superliga

Arbëria deklason Besën, kalon Llapin e Niklin

25/02/21 @ 15:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Arbëria

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Besa - Arbëria

25/02/21 @ 12:38

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

25/02/21 @ 12:32

BESA - ARBËRIA

Dueli i pjesës së poshtme të tabelës

FFK Superliga

Dueli i pjesës së poshtme të tabelës

25/02/21 @ 08:56

FERONIKELI - DRENICA

Nikli për fitoren e parë ndaj Drenicës

FFK Superliga

Nikli për fitoren e parë ndaj Drenicës

25/02/21 @ 08:45

FFK

Ademi kërkon syçeltësi nga krerët e LR-ve

FFK Superliga

Ademi kërkon syçeltësi nga krerët e LR-ve

24/02/21 @ 18:29


Të gjitha lajmet nga FFK Superliga