Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Arbëria

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Arbëria


21 November, 2020 @12:33

Caktohen formacionet zyrtare të Feronikelit dhe Arbërisë.

FERONIKELI: Smakiqi, Balde, Pllana, Hoxha, Lladrovci, Dabiqaj, Bojku, Da Silva, Maliqi, Shala, Simonovski.

ARBËRIA: Kaçiu, Arrabal, Bahtiri, Zabergja, Avdulli, Kryeziu, Ibrahimi, Bruqi, Bilalli, Pira, Kashtanjeva.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga