Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Gjilani - Feronikeli


10 April, 2021 @14:39

Publikohen 11-shet startuese të Gjilanit dhe Feronikelit.

GJILANI: Koliçi, Rapa, Veliu, Useini, Halili, Keita Aziz, Musolli, Hila, Çyrbja, Progni, Razak Keita.

FERONIKELI: Avdyli, Loshi, Balde, Thaqi, Malaj, Hoxha, Dabiqaj, Kojasevic, Milockovic, Maliqi, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga