Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca


19 June, 2021 @14:18

Publikohen formacionet zyrtare të Hungarisë dhe Francës.

HUNGARIA: Gulácsi; Botka, Orban, At.Szalai; Nagy; Nego, Kleinheisler, Schäfer, Fiola; Ad.Szalai, Sallai.

FRANCA: Lloris; Pavard, Varane, Kimpembe, Digne; Rabiot, Kanté, Pogba; Griezmann; Mbappé, Benzema.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani