Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia


11 July, 2021 @19:49

Për herë të fundit në EURO 2020, publikohen formacionet zyrtare të Italisë dhe Anglisë në ndeshjen finale të Kampionatit Evropian.

ITALIA:  Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson; Jorginho, Barella, Veratti; Chiesa, Insigne, Immobile.

ANGLIA: Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Rice, Phillips, Shaw; Mount, Sterling; Kane


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani