Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Austria

Formacionet zyrtare: Italia - Austria


26 June, 2021 @19:49

Publikohen 11-shet startuese të Italisë dhe Austrisë.

ITALIA: Donnarumma; Lorenzo, Bonucci, Acerbi, Spinazzola; Barella, Jorginho, Verratti; Berardi, Insigne, Immobile

AUSTRIA: Bachmann; Lainer, Dragovic, Hinteregger, Alaba; Schlager, Grillitsch, Laimer, Sabitzer, Baumgartner, Arnautovic.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani