Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea


8 June, 2021 @15:38

Janë bërë publike formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore Kosova - Guinea.

Dardanët në këtë ndeshje do të paraqiten me ekipin B.

Ndeshja fillon nga ora 16:00

Kosova: Visar Bekaj; David Domgjoni, Bajram Jashanica, Armend Thaqi, Destan Bajselmani; Donat Rrudhani, Rron Broja, Florian Loshaj; Jetmir Topalli, Arbër Hoxha; Mirlind Daku

Guinea: A.Keita; M.Camara, A.Cisse, I.Conte, M.Kante, P.Konate, M.Kouyate, F.Pogba, S.Sow, M.Sylla


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja