Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kroacia - Skocia

Formacionet zyrtare: Kroacia - Skocia


22 June, 2021 @19:55

Kroacia dhe Skocia do të përballen mes veti për të shpresuar kualifikimin tutje. Të dyja skuadrat nuk kanë zgjedhje tjetër përveç fitores.

Ndeshja fillon nga ora 21:00.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani