Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Porto - Chelsea

Formacionet zyrtare: Porto - Chelsea


7 April, 2021 @19:48

Publikohen formacionet startuese të Portos dhe Chelseat.

PORTO: Marchesin, Pepe, Mbemba, Manafa, Sanusi, Otavio, Diaz, Grujic, Corona, Uribe, Marega

CHELSEA: Mendy, Chilwell, Azpilicueta, James, Rudiger, Christensen, Kovacic, Jorginho, Harvetz, Mount, Werner.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League