Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Bodo/Glimt

Formacionet zyrtare: Prishtina - Bodo/Glimt


5 August, 2021 @19:11

Publikohen 11-shet e Prishtinës ndaj Bodo/Glimt në kuadër të ndeshjes së parë të rrethit të tretë kualifikues në Conference League.

PRISHTINA: Haxho; B.Krasniqi, Vangjeli, Bekteshi, Mici; Avdyli, Boshnjaku, E.Krasniqi, Mankenda, Kryeziu; John.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League