Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi


12 June, 2021 @17:09

Kampionja e Kosovës dhe fituesi i Kupës së Kosovës do të përballen mes veti në ndeshjen e sotme miqësore që do të shërbejë për përgatitje sa më të mirë për garat evropiane.

Ndeshja fillon nga ora 17:30 dhe luhet në stadiumin e qytetit në Gjakovë.

Skuadrat do të dalin në fushë me këto përbërje:

PRISHTINA: Nika, Bardhoku, Dellova, Muça, Dushi, Boshnjaku, Hoti, Shabani, Prapashtica, Tolaj, Shillova

LLAPI: Ajeti, Peposhi, Prençi, Idrizi, Emini, Shabani, Ramadani, Hoti, Sadriu, Selmani, Firmino


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga