Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Real Madrid - Liverpool

Formacionet zyrtare: Real Madrid - Liverpool


6 April, 2021 @19:51

Janë caktuar formacionet zyrtare të Real Madridit dhe Liveproolit.

Real Madrid XI: Courtois; Vázquez, Militão, Nacho, Mendy; Casemiro, Modrić, Kroos; Asensio, Vinícius, Benzema.

Liverpool XI: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Keïta; Salah, Mané, Jota.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League