Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Anglia

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Anglia


22 June, 2021 @19:50

Janë publikuar formacionet zyrtare të Republikës Çeke dhe Anglisë, të cilat do të ndeshen mes veti në kuadër të Grupit D të EURO 2020.

Të dyja skuadrat para kësaj ndeshjeje kanë nga katër pikë të tubuara pas dy ndeshjeve të para të grupit.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani