Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Spanja - Polonia

Formacionet zyrtare: Spanja - Polonia


19 June, 2021 @19:46

Publikohen formacionet startuese të Spanjës dhe Polonisë.

SPANJA: Unai Simón; Marcos Llorente, Laporte, Pau Torres, Jordi Alba; Koke, Rodri, Pedri; Gerard Moreno, Morata, Dani Olmo.

POLONIA: Szczesny; Bereszynski, Glik, Bednarek; Jozwiak, Moder, Zielinski, Klich, Puchacz; Lewandowski, Swiderski.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani