Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina


29 June, 2021 @19:57

Publikohen formacionet zyrtare në ndeshjen e fundit të 1/8 së finales në EURO 2020, në mes të Suediës dhe Ukrainës.

SUEDIA: Oslen; Lustig, Lindelof, Danielson, Augustinsson; Olsson, Ekdal, Larson, Forsberg; Kulusevski, Isak.

UKRAINA: Bushchan; Karavaev, Zabarny, Kryvtsov, Matviyenko; Sydrochuk, Stepanenko, Zinchenko; Yarmolenko, Shaparenko, Yaremchuk.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani