Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare, Superkupa: Prishtina - Llapi

Formacionet zyrtare, Superkupa: Prishtina - Llapi


17 August, 2021 @19:35

Nga ora 20:45, në kuadër të Superkupës së Kosovës në futboll, do të përballet Prishtina kampione e Superligës, dhe fituesi i Kupës së Kosovës Llapi.

Janë caktuar formacionet startuese të Prishtinës dhe Llapit.

PRISHTINA: Halimi; B. Krasniqi, Mici, Bekteshi, Vangjeli, Boshnjaku, Avdyli, E. Krasniqi, Hoti, Shabani, Kryeziu.

LLAPI: Coric; Emini, Neto, Prençi, Idrizi, Shabani, Ramadani, Rivera, Maliqi, Sadriu, Shillova.

a


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës