Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça - Istogu

Formacionet zyrtare: Trepça - Istogu


18 March, 2022 @12:23

Publikohen formacionet zyrtare të Trepçës dhe Istogut.

TREPÇA: Beqiri; Veliu, Syla, Prishtina, Kelmendi; Tatkeu, Neziri, Mustafa, Hyseni, Zalaza; Isufi

ISTOGU: Podrimaj; Mazrekaj, Kastrati, Ademaj, Alushaj; Dautaj, Jahaj, Blakaj, Qeta, Miller, Arifaj


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë