Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Fushë Kosova - Gjilani, 11-shet startuese

Fushë Kosova - Gjilani, 11-shet startuese


11 October, 2023 @14:52

Sot luhet ndeshja e xhiros së parë, e shtyer për shkak të krizës së SC Gjilani, ndërmjet Fushë Kosovës dhe Gjilanit. Ndeshja e mbetur luhet në “Sami Kelmendi” me fillim prej orës 15:00. Trajneri i Fushë Kosovës dhe ai i Gjilanit, Burim Shala e Gentjan Mezani përkatësisht, për këtë ndeshje kanë përcaktuar këto 11-she.

FUSHË KOSOVA XI: Rugji; Krasniqi, Demiri, Maloku, Hasani; Ajdini, Dumani, Ivkic, Rapuca, Cenaj; Statovci.

GJILANI XI: Halimi; Kqiku, Demiri, Ismajli, Shehi; Acka, Ismaili, Shabani, Bilalli, Basa; Milev.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga