Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARIS

Galtier merr drejtimin e PSG-së

Foto: PSG

Galtier merr drejtimin e PSG-së


5 July, 2022 @14:24

Trajneri i deritashëm i Nice-së, Christophe Galtier, është bërë trajner i ri i Paris St Germainit, pasi që sot edhe zyrtarisht Mauricio Pochettino është ndarë me klubin parisien pas 18 muajsh qëndrimi aty.

Pochetino 50-vjeç pritej që të ndahej me klubin muaj më parë, por sot u zyrtarizua kjo gjë, ndërsa Galtier merr drejtimin e ekipit - menjëherë.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League