Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP NË BOTË

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2


21 June, 2015 @17:33

Mesfushori Jurgen Gjasula ka ndërruar ambient në Bundesliga 2. Ai ka kaluar nga ekipi i Aalenit në Greuter Furth, ndërsa nesër pritet t’ia nis stërvitjeve parasezonale me ekipin e tij të ri. 

Gjasula stinorin që shkoi ka zhvilluar 26 ndeshje dhe ka shënuar 6 gola për Aalenin. 

Gjasula 29 vjeç ka qenë vetëm dy herë i ftuar në kombëtaren shqiptare gjatë karrierës së tij. 


MUSHKONJAT

Rekord transfer i Watfordit

Premier League/Serie A/Transfere

Rekord transfer i Watfordit

21/06/15 @ 17:13

DREJT AMERIKËS

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

Serie A/International/Transfere

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

21/06/15 @ 17:04

SHORTI NESËR

Nesër mësohen kundërshtarët

Champions League/Europa League

Nesër mësohen kundërshtarët

21/06/15 @ 16:17

ARGJENTINA

Jobindshëm, por e para

Copa America 2015

Jobindshëm, por e para

21/06/15 @ 09:37

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

MEDIA TALK

Reja: Seri rezultatesh pozitive

Kombëtarja

Reja: Seri rezultatesh pozitive

20/08/21 @ 10:19

DATA E SHITJES

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

19/08/21 @ 17:43

DUELET E SHTATORIT

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

19/08/21 @ 17:34

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

FIFA RANKING - GUSHT 2021

Shqipëria bie në renditjen e FIFAs

Kombëtarja/International

Shqipëria bie në renditjen e FIFAs

12/08/21 @ 14:22

KRAHU I KOMBËTARES

Odise Roshi në ligën e dytë turke

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Odise Roshi në ligën e dytë turke

09/08/21 @ 15:46

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja