Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - MALISHEVA

Gjilani - Malisheva, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Gjilani - Malisheva, 11-shet startuese


16 September, 2023 @14:19

Me fillim nga ora 15:00, sot mes vete në Superligë përballen Gjilani dhe Malisheva.

11-shet startuese të skuadrave janë këto:

Gjilani: Bllaca; Kqiku, Shehu, Bajrami, Demiri; Heric, Acka, Shabani, Basa, Bilalli, Milev.

Malisheva: Gashi; Xhaka, Prekazi, Kryeziu, Veliu; Vitija, Mustafa, Brruti, Aliu, Hazrollaj; Hoti.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga