Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Gol e asist nga super tandemi Cikalleshi & Bytyqi,

Gol e asist nga super tandemi Cikalleshi & Bytyqi,


21 March, 2021 @17:36

Sokol Cikalleshi dhe Zymer Bytyqi u bënë akterët kryesorë në fitoren 1-0 të Konyasporit të arritur ndaj skuadrës Alanyaspor në kuadër të kampionatit turk.

Cikalleshi shënoi golin e vetëm të ndeshjes në minutën 13’ duke realizuar me kokë, ndërsa asisti i golit erdhi nga goditja e këndit prej Zymer Bytyqit.


 
Të gjitha lajmet nga International