Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CITY - DORTMUND

Goli i anuluar i Bellingham, vendim i drejtë?

Goli i anuluar i Bellingham, vendim i drejtë?


6 April, 2021 @21:53

Pas 45 minutave lojë mes Cityt dhe Dortmundit në Etihad, rezultati është 1-0 në të mirë të Cityt.

Mirëpo, golin në këtë pjesë e gjetën edhe mysafirët, që shënuan përmes anglezit Jude Bellingham, por goli i tij u anulua.

Pas përsëritjeve, u pa që anulimi i këtij goli ishte vendim mjaft i çuditshëm…

Golin e anuluar mund ta shihni në videon e mëposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga Champions League